Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zapraszamy na Dni Gminy Strzeleczki

        Podczas Dni Strzeleczek przeprowadzona zostanie także zbiórka charytatywna na rzecz Pascala Boronowskiego z Mosznej, który cierpi na wrodzoną łamliwość kości. Każdy z nas może pomóc. Udział w imprezie jest nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także do udzielenia wsparcia osobie, która go potrzebuje.  

         W sobotę, 1 czerwca, impreza rozpocznie się sportowym akcentem – tego dnia odbędą się doroczne biegi dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Strzeleczki. Każdy uczestnik zawodów otrzyma upominek. Z okazji Dnia Dziecka o 17.30 naszą sceną zawładną Smerfy i zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy. O godzinie 19.00 dla mieszkańców wystąpi zespół Bajery, który z pewnością zapewni dużą dawkę humoru i pozytywnej energii. Zwieńczeniem pierwszego dnia imprezy, będzie zabawa taneczna z zespołem Eliot.

      Niedzielne biesiadowanie rozpocznie się od występów najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Na scenie pojawią się dzieci z przedszkola w Strzeleczkach, laureaci IV Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej, grupy taneczne działające przy GOK w Strzeleczkach oraz doskonale znany wszystkim zespół Wokaliza. Ponadto swoje umiejętności zaprezentuje też sekcja karate tradycyjnego, która działa przy Gminnym Ośrodku Kultury  w Strzeleczkach.  O 16.00 na scenie pojawi się zwycięzca X edycji Mam Talent Lukas Gogol w duecie z Grzegorzem Kuryłą, a już o 17.15 rozpocznie się  biesiada śląska z zespołem HaNuta. 

         O godzinie 19.00 na naszej scenie wystąpi Toby z Monachium,  popularny artysta znany publiczności w Polsce jak i za granicą. Na zakończenie dwudniowej imprezy zapraszamy wszystkich na zabawę taneczną, z zespołem Rodos, która potrwa do godziny 1.00.

          W trakcie trwania imprezy zapraszamy także do korzystania z innych atrakcji: wesołego miasteczka, dmuchanych placów zabaw i zjeżdżalni a także ze stoisk gastronomicznych i handlowych.  

Brak opisu obrazka

 

Wersja XML